Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Biometristationer/Biometric stations (NEW)
Referensnummer: 3.2.7-2019-31295
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 35125110 Biometriläsare
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI för att skaffa lite kunskap om marknaden för biometristationer.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Migrationsverket vill bjuda in leverantörer till dialog med denna RFI. För att få mer information och kunskap om marknaden kring biometristationer ber Migrationsverket er att besvara frågorna på denna RFI.