436105-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Vårby gård: Företagshälsovård
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Samordnad upphandling avseende Företagshälsovård
Referensnummer: Dnr 2021-000870
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser företagshälsovård till Södertörns brandförsvar och Brandkåren Attunda, nedan upphandlande myndigheter (UM).
UM inbjuder er att lämna anbud avseende upphandlingen av företagshälsovård i enlighet med förutsättningar och krav angivna i detta upphandlingsdokument med bilagor/formulär.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85100000 Hälsovårdstjänster, 85140000 Diverse hälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen