436178-2017 - ÄndringSverige-Norrköping: Elektricitet
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elenergi 2017.
Referensnummer: 3.2.1-2017-90777
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09310000 Elektricitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling leverantör elkraft.