436182-2017 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Luftfilter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Luftfilter.
Referensnummer: 2341/2016
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42514310 Luftfilter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av luftfilter till Fortifikationsverkets och Statens fastighetsverks.