436294-2026 - Resultat
Sverige – Kemiska produkter – Koldioxid
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Koldioxid
Beskrivning: Upphandling av koldioxid till beställarens vattenverk Dale och Marieberg.
Intern identifierare: 2026/087
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24112100 Koldioxid
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000