436338-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Motorfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Slamsugningsfordon
Referensnummer: 0222/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Renova Miljö AB avser att upphandla en styck slamsugningsbil under augusti/september 2018.