436360-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Larmsystem – Välfärdsteknik för Hudiksvall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVälfärdsteknik för Hudiksvall
BeskrivningHudiksvalls kommun upphandlar flexibel välfärdsteknik inom Social omsorg.
Intern identifierare14805
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 35125000 Övervakningssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareVälfärdsteknik för Hudiksvall