See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grävmaskin och maskinist för restaurering av vattendrag och dammar (DIS Grävmaskintjänster 9122-2021)
Beskrivning: Länsstyrelsen bjuder in att lämna anbud i denna upphandling. Arbetet är tänkt att fördelas mellan tre projektområden. 1. Galvån i Bollnäs kommun dels 2. Bresiljeån i Ockelbo kommun och 3. Konnektivitetsåtgärder i biflöden till Bresiljeån.
Föregående meddelande: 9122-2021
Intern identifierare: 3457-2026
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000