2. Förfarande
Förfarande
Titel: Informationsförfrågan (RFI) avseende likriktarstationer
Beskrivning: Se informationsförfrågan
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete