Kommunikation Upphandlingsdokumenten finns tillgängliga för obegränsad, fullständig och direkt tillgång kostnadsfritt på: http://www.nllplus.se/upphandlingar
Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Upphandlingen avser avtal på Grundläggande psykoterapiutbildning med inriktning kognitiv och beteendeinriktad psykoterapi motsvarande 45 högskolepoäng för leverans till Region Norrbotten.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80300000 Högre utbildning, 80320000 Medicinsk utbildning, 80530000 Yrkesutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen