2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sushi restaurant at Stockholm Arlanda Airport
Beskrivning: The concession covers the operations of a Sushi restaurant at Stockholm Arlanda Aiprort.
Förfarandets viktigaste kännetecken: Genomförs i ett steg. Annonseras i TED.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110327:Lot:1