Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionstjänster
Referensnummer: UH-2018-083
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79210000 Redovisning och revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan att delta i anbudsgivning gällande Revisionstjänster.
Revisionsuppdrag omfattar Vaggeryds kommun, Vaggeryds Energi AB, Vaggeryds Elverk, Vaggeryd & Skillingaryds Bostads AB, Samverkan för Återvinning och Miljö – SÅM, Stiftelsen Regementsheden i Skillingaryd, Movalla Idrottsplats och Vaggeryds Idrottsplats.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79210000 Redovisning och revision, 79212000 Revision, 79212100 Finansiell revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen