2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsinsyn Verksamhetssystem Miljö och hälsa
Beskrivning: Förhandsinsynen avser ett kontrakt för ett molnbaserat verksamhetssystem som omfattar processer för tillsyn och kontroll inom miljöskydds-, hälsoskydds- och livsmedelsområdena i enlighet med gällande lagstiftning. Inget anbud ska lämnas i denna process.
Intern identifierare: 15718
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Förhandsinsynen avser ett kontrakt för ett molnbaserat verksamhetssystem som omfattar processer för tillsyn och kontroll inom miljöskydds-, hälsoskydds- och livsmedelsområdena i enlighet med gällande lagstiftning.
Intern identifierare: Förhandsinsyn Verksamhetssystem Miljö och hälsa