Uppdraget avser tekniska konsulttjänster åt FAMI, för att färdigställa ett förfrågningsunderlag för totalentreprenad ABT 06.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen