See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård Göteborg och Uppsala
Beskrivning: SMHI upphandlar Lokalvård till sina två kontor i Uppsala och Göteborg.
Intern identifierare: 2025/727/2.3.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: SMHI upphandlar lokalvård till kontor i Göteborg och Uppsala
Intern identifierare: 1567112
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Valbar del - Kontor Göteborg
Beskrivning: Upphandling av lokalvård till SMHIs kontor i Göteborg
Intern identifierare: 1709069
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Valbar del - Kontor Uppsala
Beskrivning: SMHI upphandlar lokalvård till kontor i Uppsala
Intern identifierare: 1709070