436759-2017 - ResultatSverige-Stockholm: Grafisk formgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av ramavtal för grafisk formgivning och grafisk produktion.
Referensnummer: dnr 346/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79822500 Grafisk formgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Konkurrensverkets genomför en upphandling av ramavtal gällande grafisk formgivning, grafisk produktion och originalframställning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen