436794-2017 - ResultatSverige-Sollentuna: Miljötjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Miljösamordnare.
Referensnummer: 2017/0411 KS.156
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90700000 Miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar en ca 100 %-ig tjänst som Miljösamordnare för Väsjö-projektet.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90712000 Miljöplanering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen