See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mattransporter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar transporter av tillagad och kyld mat.
Intern identifierare: KS-2024/00404
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatorisk del
Beskrivning: Ramavtal - Mattransporter
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Varm mat Zon 1-7
Intern identifierare: 2
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kyld mat Zon 8
Intern identifierare: 3