436883-2017 - ÄndringSverige-Malung: Personalförmedling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster inom socialförvaltningen.
Referensnummer: KS/2017:434
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79610000 Personalförmedling
II.1.4.
Kort beskrivning
Malung-Sälens kommun har behov av att upphandla bemanningstjänster inom socialförvaltningen.