436915-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Ramavtal 2026, Fjärrvärmeutbyggnad markentreprenad - Trelleborgs Energi AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal 2026, Fjärrvärmeutbyggnad markentreprenad - Trelleborgs Energi AB
BeskrivningRamavtal avseende markarbeten för fjärrvärmeutbyggnad och kabelförläggning.
Intern identifierare26/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 09323000 Fjärrvärme
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000