2. Förfarande
Förfarande
Titel: Partningavtal renovering Norrråsagården
Beskrivning: Partning avtal avseende renovering äldreboende.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:134546:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning