437024-2017 - ÄndringSverige-Södertälje: Ventilationsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2017-1098 Ventilationsfilter, Telge.
Referensnummer: TI 2017-1098
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42520000 Ventilationsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ventilationsfilter för Telge AB:s fastigheter i Södertälje.