Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål, 44163000 Rörledningar och armatur, 44164300 Rörmaterial, 44164310 Rör och armatur, 44165000 Slangar, stigrör och muffar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtalet avser successiva avrop av VA-material.