2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal Echo Sounder
Beskrivning: Serviceavtal, reservdelar, förbrukningsartiklar och tekniskt stöd för Odens Echo Sounder multibeam ekolod system.
Intern identifierare: 25-02459
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 38900000 Diverse mät- och provinstrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000