See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningstjänst för Ahla Avfallsanläggning i Laholms kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser tillhandahållande av extra personal till kommunens avfallsanläggning i Ahla. Syftet med ramavtalet är att säkerställa tillgång till kvalificerad och flexibel bemanning vid tillfälliga behov, såsom arbetstoppar, frånvaro eller säsongsvariationer.
Intern identifierare: Samhällsbyggnadsnämnden 2026-158
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000