437127-2023 - ÄndringSverige-Linköping: Viner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vin
Referensnummer: 23/6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15930000 Viner
II.1.4.
Kort beskrivning
Visit Linköping & Co upphandlar vin till sin restaurang- och konferensverksamhet.