See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Träningsutrustning till Kriminalvården
Beskrivning: Träningsutrustning till Kriminalvården
Intern identifierare: 2025-32652
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37440000 Träningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000