437198-2026 - Resultat
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Tömning och transport av förpackningsavfall inom Sundbyberg stad
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tömning och transport av förpackningsavfall inom Sundbyberg stad
Beskrivning: Leverantören åtar sig att för Beställarens räkning utföra tömning och transport av förpackningsavfall i överensstämmelse med i § 1.1 angivna avtalshandlingar.
Intern identifierare: SAVAB-2025/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000