437257-2019 - ResultatSverige-Varberg: Lyftkranar, mobila lyftramar och truckar med kran
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byte av materialhanterare
Referensnummer: 028B-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42414000 Lyftkranar, mobila lyftramar och truckar med kran
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av en ny materialhanterare med eventuellt byte av gammal dito
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen