Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kemtvätt av säten för Luleå Lokaltrafiks bussar
Referensnummer: KLF 2019/1237
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39111000 Säten
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av tjänst för kemtvätt av säten för Luleå Lokaltrafik AB:s bussar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50113200 Underhåll av bussar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen