437310-2018 - ÄndringSverige-Vänersborg: Vägtransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Transport av paket och gods
Referensnummer: RS 2018-02673
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av transportör av paket och pallgodsförsändelser för verksamheter inom Västra Götalandsregionen