2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fågelfängaregatan
Beskrivning: Familjebostäder i Göteborg avser att genomföra en större renovering av 4 byggnader i Kungsladugård.
Intern identifierare: FAM-2025-00167
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000