437335-2021 - ResultatSverige-Söderköping: Programvara och informationssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem, planeringssystem och digitala lås för socialförvaltningen
Referensnummer: SOC 2020-00184
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Söderköpings kommun bjuder in intresserade leverantörer att lämna ansökan om deltagande i upphandling avseende verksamhetssystem och planeringssystem, inklusive digitala lås som stödjer hälso- och sjukvård (HS), vård- och omsorg (VoO), stöd och service (SoS) samt individ- och familjeomsorg (IFO).
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen