437370-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Säkerhetsbarriärer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tungavstängning och byggstängsel
Referensnummer: NDS V-323
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34928300 Säkerhetsbarriärer
II.1.4.
Kort beskrivning
Tungavstängning, bullerskydd och byggstängsel.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34928220 Stängselmaterial, 34928230 Bullerplank
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen