See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetsskåp
Beskrivning: Uppdraget avser tillgodose Lunds kommuns huvudsakliga behov av olika typer av säkerhetsskåp för olika verksamheter och byggnader. Uppdraget innefattar följande uppdrag: Leverans av produkter såsom: Arkiv,- och Dokumentskåp Cykelbatteriskåp Enhetsförvaring och Laptopskåp Medicinskåp Nyckelskåp Värdeskåp Tillbehör Utförande av tillhörande tjänster såsom: Montering av produkt Fast montering i golv/vägg/tak/annat Inbärning/Installation av produkt Reparation/Reservdelsbyte
Intern identifierare: KS2025/0433
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44421000 Armerade eller förstärkta kassaskåp och dörrar
Ytterligare klassificering (cpv): 44421700 Lådor och skåp, 44421720 Förvaringsskåp, 44421721 Bankfack, 44421722 Säkerhetsboxar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000