437434-2023 - ÄndringSverige-Landskrona: Diverse livsmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel - färsk frukt och färska grönsaker
Referensnummer: 2023/1925
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15800000 Diverse livsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för köp och leverans av livsmedel avseende färsk frukt och färska grönsaker till Landskrona stad.