See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service- och support Teletekniska Säkerhetssystem
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag.
Intern identifierare: 2025/2879/2.3.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50610000 Reparation och underhåll av säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000