2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss - Beläggningsarbeten
Beskrivning: Extern remiss inför VA SYDs kommande upphandling av ramavtal avseende beläggningsarbeten.
Intern identifierare: 17/00828
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten