2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceventiler av POM
Beskrivning: Ramavtalet omfattar Kretslopp och Vattens behov av Servisventiler av POM inkl garnityr och betäckningar.
Intern identifierare: N560U26-283
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44165300 Muffar
Ytterligare klassificering (cpv): 42997000 Rörledningsutrustning, 44161000 Ledningsrör, 44161200 Huvudvattenledningar, 44161500 Högtrycksledningar, 44161600 Lågtrycksledningar, 44162000 Rörsystem, 44162100 Rörledningsmaterial, 44162200 Distributionsrör, 44162500 Rörledningar för dricksvatten, 44163110 Avloppsledningar, 44163111 Avloppsrör, 44163112 Dräneringssystem, 44163121 Värmeledningar, 44163130 Kloakledningar, 44163150 Lågtrycksrör, 44163210 Rörklämmor, 44163230 Rörkopplingar, 44163240 Rörskarvar, 44164200 Rörsystem, 44167300 Knärör, T-rör och rörledningsarmatur, 44167400 Rörböjar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Servisventiler
Beskrivning: Servisventiler av POM
Intern identifierare: Servisventiler
Huvudklassificering (cpv): 44164200 Rörsystem