437618-2023 - ÄndringSverige-Södertälje: Frontlastare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2023-1093 Lastbil - frontlastare till Telge Återvinning
Referensnummer: 23/72
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
43250000 Frontlastare
II.1.4.
Kort beskrivning
Lastbil i form av frontlastare till Telge Återvinning