See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringssystem
Beskrivning: Upphandlingen avser ett avtal som ska tillgodose ESEM:s och ovan angivna enheters behov av rekryteringssystem. Uppdraget avser ett rekryteringssystem samt moduler för referenstagning och karriärsida. Rekryteringssystemet ska stödja hela organisationens rekryteringsprocess från kravprofil, annonsering, ansökan, urval, referenstagning och avslut.
Intern identifierare: UH 25-35
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48517000 IT-programvara, 48810000 Informationssystem, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1880966-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering och Pris
Intern identifierare: 1889749-1