437704-2021 - ÄndringSverige-Vänersborg: Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Spol- och diskdesinfektorer
Referensnummer: RS 2021-00470
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
II.1.4.
Kort beskrivning
Spol- och diskdesinfektorer med tillhörande beskickningsvagnar samt torkskåp, centraldoseringsanläggning och kem.