437705-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Mätutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Laboratorievågar/Precisionsvågar
Referensnummer: A186.131/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38300000 Mätutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett Ramavtal som ska tillgodose Polismyndighetens och Tullverkets behov av laboratorievågar/precisionsvågar samt serviceavtal.