See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kärltvätt Umeå samt kranskommuner
Beskrivning: Kärltvätt av avfallskärl i Umeå kommun, Vindelns kommun, Vännäs kommun, Robertsfors, Nordmalings samt Bjurholms kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90918000 Rengöring av avfallsbehållare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123559:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster