438140-2021 - ResultatSverige-Lund: Programvaruutvecklingstjänster för analys eller forskning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bibliometric analytic platform
Referensnummer: V 2020/1597
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212461 Programvaruutvecklingstjänster för analys eller forskning
II.1.4.
Kort beskrivning
Scope
The scope of the tender is a bibliometric platform for Lund University.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48461000 Programvara för analys eller forskning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen