2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lagringslösning för backup 2026
Beskrivning: Vi genomför denna upphandling med ett öppet förfarande enligt lag (2016:1145) om offentlig upphandling (LOU). Observera sista dag för att ställa frågor.
Intern identifierare: AD 2295/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 48782000 Programvara för lagerhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000