See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning 2025
Beskrivning: Upphandlingen omfattar maskinell och manuell snöröjning inom VärmdöBostäder ABs fastighetsbestånd. Upphandlingen är uppdelad i tre geografiska områden: Djurö/StavsnäsGustavsberg/Ingarö (endast manuell snöröjning)HemmestaLeverantören kan lämna anbud på en eller flera delar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Gustavsberg / Ingarö
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109467:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Hemmesta
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109467:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Djurö / Stavsnäs
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109467:Lot:3