2. Förfarande
Förfarande
Titel: Linjäraccelerator
Beskrivning: Engångsköp av linjäraccelerator.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33151000 Apparatur och utrustning för radioterapi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109208:Lot:1