2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Support/Underhållstjänster
Beskrivning: Upphandling Support/Underhållstjänster för kundinformationssystem BFUS.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000