See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovårdstjänster
Beskrivning: Denna upphandling avser stöd till regionens företagshälsovård och omfattar: · Samtalsstöd · Grupp- och organisationsinsatser · Utredning av arbetsförmåga · Utredning av kränkningar och trakasserier · Insats vid skadligt bruk och beroende, öppenvård · Insats vid skadligt bruk och beroende, slutenvård · Förstadagsintyg
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande i enlighet med Administrativa föreskrifter.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: SAMTALSSTÖD
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: GRUPP- OCH ORGANISATIONSINSATSER
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: UTREDNING AV ARBETSFÖRMÅGA
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: INSATS VID SKADLIGT BRUK OCH BEROENDE, ÖPPENVÅRD
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: INSATS VID SKADLIGT BRUK OCH BEROENDE, SLUTENVÅRD
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: UTREDNINGAR AV KRÄNKNINGAR OCH TRAKASSERIER
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: FÖRSTADAGSINTYG
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:7